Гематома виникає внаслідок травмування м'яких тканин. Характерними ознаками є болючість при дотику, зміна кольору шкіри, набряк, локальне підвищення температури. Також є ймовірність обмеження рухливості м'язів.

Якщо утворилася гематома після удару, лікування потрібно почати негайно.

 

Як позбутися від гематоми?
Жар, лихоманка, наростання болю, стрімке збільшення гематоми є підставою для звернення в медустанову. Але почати лікувати місце забитого потрібно ще вдома, щоб уникнути серйозних наслідків.
Як тільки з’явилася гематома після удару, лікування починають з холодного компресу, який потрібно докласти якомога швидше. За рахунок звуження судин синець не збільшуватиметься.
На другий день гематому потрібно змастити розсмоктувальної маззю, проробляти цю процедуру слід до повного усунення неприємних симптомів. Як лікувального препарату прекрасно підійде універсальний бальзам «Рескінол», що володіє потужним протизапальну, протинабрякову, знеболювальну, регенерує дією. Все це досягається за рахунок унікальних компонентів мазі. Що входять до складу прополіс, муміє, лецитин, натуральний мед сприяють зменшенню набряклості і якнайшвидшому розсмоктуванню гематоми.
Бальзам «Рескинол» не токсичний, не має побічних ефектів і протипоказань, тому може бути використаний необмежену кількість разів протягом дня. Його рекомендується наносити тонким шаром на ушкоджену ділянку і шкіру навколо нього. Не потрібно втирати. Тривалість і частота застосування визначається індивідуально, все залежить від вираженості симптомів.
Своєчасна терапія гематоми, що включає в себе використання розсмоктуючих мазей, а також дотримання щадного режиму допоможе уникнути серйозних наслідків