Засос є синець, зовні схожий на синяк. Утворюється подібний дефект частіше при затяжному поцілунку або незначному укусі. Якщо не вживати ніяких заходів щодо усунення синця, він пройде самостійно через 10-14 днів. Але як позбутися від засосу, якщо він знаходиться на видному місці і його неможливо приховати під одягом? У цьому випадку рекомендуємо скористатися народними методами, значно прискорюють процес відновлення шкірних покривів.

Лікування гематом в домашніх умовах

Вас цікавить, як позбутися від засосу? Пропонуємо скористатися кількома ефективними способами:

на 3-5 хвилин прикласти до місця пошкодження холод (шматочок льоду або будь-який заморожений продукт);
віджати сік з молодої картоплі, просочити в рідини чисту марлю і нанести отриману масу рухами на проблемну ділянку. Після висихання картопляного соку процедуру слід повторити;
суміш натурального меду, цибулі і подорожника допоможе запобігти утворенню великого синця;
ефективний спосіб - обробити засос свіжозрізаних листком алое.
Відзначимо, що народні засоби підходять тільки для усунення свіжих засосов. Якщо ж гематома була вчасно виявлена, для лікування слід використовувати медичні засоби у вигляді мазей, гелів, бальзамів. Але який препарат є найбільш ефективним?

Засіб, що не має аналогів

Для лікування засосов рекомендуємо застосувати бальзам «Рескинол», створений на основі натуральних і абсолютно безпечних для організму людини компонентів. Нанесення такого бальзаму на пошкоджену ділянку шкіри миттєво запускає процес відновлення тканин. Засіб допомагає в найкоротші терміни позбутися від будь-яких видів гематом.