Для сухої шкіри характерно лущення, тьмяний колір, роздратування, тріщинки, різного роду запалення. З віком, без належного догляду, вона стрімко в'яне, утворюється велика кількість зморшок. Все це ускладнюється дією холоду, сухого повітря, прямих сонячних променів, неправильного способу життя, незбалансованого харчування та дефіциту корисних мікроелементів.

Як впоратися з проблемою?

Лікування сухості шкіри потрібно починати якомога раніше.

Зневоднений епідерміс вимагає достатнього зволоження і захисту від агресивного зовнішнього середовища. Рекомендується підбирати поживні засоби, призначені саме для такого типу шкіри. Їх головна особливість - це наявність плівкоутворюючих гидратантов, які забезпечують необхідний рівень вологи. Якраз ці компоненти і створюють захисний шар, що перешкоджає дегідратації.

Лікування сухості шкіри бальзамом «Рескинол» забезпечує відмінний результат за рахунок його унікального складу:
вітамін Е;
мед;
прополіс;
лецитин;
топлене, ефірне, мінеральне і обліпихи олії;
хвойна живиця;
березовий дьоготь.
Перераховані компоненти стимулюють оновлення епідермісу, надають тонус, знімають лущення, усувають млявість, інтенсивно живлять зів'ялу шкіру.

Універсальний і безпечний препарат

Часто батьки стикаються з підвищеною сухістю шкіри у немовлят. Бальзам «Рескинол» дитячий є високоефективним безпечним комбінованим засобом для догляду за малюком. Препарат хороший тим, що не токсичний, не має побічних реакцій. Тому їм також можуть скористатися жінки в період вагітності і лактації.

Бальзам є ідеальним профілактичним засобом, який можна застосовувати щоб зменшити негативний вплив природних факторів. Його потрібно наносити тонким шаром кілька разів на день.