Прибираємо сліди від укусів

Комахи здатні не тільки докучати людині своєю присутністю, а й кусати, поширюючи різні інфекції. Іноді такі укуси можуть бути небезпечними для здоров'я, і ​​тоді потрібна невідкладна допомога, але такі випадки зустрічаються вкрай рідко, тому особливого приводу для занепокоєння немає. У нашому регіоні живуть докучливі мошки і комарі, саме від них найчастіше страждає людина. Якщо вас вкусила комаха, ви повинні вжити заходів щодо полегшення можливих негативних наслідків для організму (свербіння, набряку, алергії) і прибрати сліди від укусів.

Прибираємо сліди від укусів мошок і комарів – перша допомога
1. Для зняття запалення на шкірі можна використовувати свіжозібрані листя кульбаби – дрібно наріжте їх і покладіть отриману кашку на пошкоджену ділянку. Краще зробити компрес і періодично міняти його.
2. Усунути свербіж можна за допомогою цибулевого соку – вичавити сік зі свіжої цибулини, змочіть в ньому вату і прикладіть до ушкодженого місця.
3. Для зняття набряку на місці укусу використовуйте листя бузини або подорожника – потріть їх в руці і соком змастіть запалену шкіру.
4. Зняти свербіж після допоможе нашатирний спирт, розведений водою 1: 3 – нанесіть розчин на місце пошкодження.
5. Спеціальний бальзам на основі натуральних компонентів – перший помічник у боротьбі з укусами різних комах.
Як замаскувати сліди?
Практично будь-який укус викликає роздратування шкірних покривів і освіту невеликого набряку. Коли ми прибираємо сліди від укусів, щоб запобігти нагноєння рани, потрібно скористатися натуральним і абсолютно безпечним засобом – бальзамом «Рескінол». Завдяки наявності в його складі природних компонентів, препарат відмінно відновлює шкіру, знімає почервоніння і набряк, надає бактерицидну і знеболювальну дію. Нанесіть бальзам на шкіру і при необхідності покрийте ізолюючої пов’язкою.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ