Як прибрати синяк від удару?

Через стрімке темпу сучасного життя ми постійно кудись поспішаємо. І в суєті дуже легко отримати забій, на місці якого моментально виникає синець. Травма сама по собі невинна, але фіолетовий синець на тілі (а ще гірше, на обличчі) ще нікого не фарбував. Виникає питання: як прибрати синяк від удару? Народна медицина пропонує кілька нехитрих способів лікування синців:

1. Холодний компрес. Загорніть лід в шматок матерії і прикладіть до забитого місця на 15 хвилин. Якщо льоду не виявилося, то можна потримати пошкоджену ділянку під струменем холодної води.
2. Бодяга. Придбати цей засіб можна в будь-якій аптеці, перед нанесенням необхідно змішати його з рослинним маслом і водою (або спиртом). Для швидкого позбавлення від синяка потрібно втирати отриману субстанцію в пошкоджену ділянку кілька разів за добу.
3. Нічого не допомагає, і ви все ще думаєте, як прибрати синяк від удару? Виручить йодна сітка. Нанесіть на гематому сітку з 5% настоянки йоду – вона прогріє місце забитого, поліпшить кровообіг, і синяк зникне.
4. зігріваючий ефект можна досягти за допомогою компресу – змочіть серветку в гарячій воді і прикладіть до синців. Для прискорення процесу прогрівання (отже, і загоєння), обмотайте місце шарфом з вовни.
Якщо народна медицина виявилася безсилою у боротьбі з синцем, на допомогу прийде бальзам «Рескінол». Завдяки натуральним оліям, вітамінів і природним компонентам, що входять до складу, «Рескінол» вважається найбільш ефективним і безпечним засобом для лікування гематом, синців і саден. Крім загоєння, бальзам має протизапальну дію і попереджає виникнення інфекції. Невеликої кількості засобу буде достатньо, щоб забути про синці вже через кілька годин!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ