Як прибрати синяк в домашніх умовах?

Мало хто з нас не знайомий з синцями, адже вдаритися або впасти може кожен. Отримати синяк, особливо на видному місці, - боляче, неприємно і негарно. Але не йти ж до лікаря, щоб позбутися від гематоми? Тому природно, що рано чи пізно ми задаємося питанням, як прибрати синяк в домашніх умовах.

Перша допомога при гематомі.

Якщо ви тільки що вдарилися, тут же прикладіть холодний компрес до місця удару, наприклад лід в рушник. Тримайте холод близько 15 хвилин (але не довше, щоб не відморозити тканини), завдяки йому судини звузяться, синець і пухлина будуть менше, біль вщухне.
Коли пройде кілька годин, місце забитого потрібно прогріти за допомогою тканинного мішечка з сіллю або піском, нагрітого в духовці. Прогрівання допоможе регенерувати пошкоджені тканини, і гематома зійде швидше. Щоб прискорити процес, рекомендується робити прогрівання тричі на день.
розсмоктують компреси
Якщо гематома все ж з’явилася, то на допомогу прийдуть компреси з розсмоктуючу дію. Для них використовуються різні компоненти:
• кашка з натертого часнику чи цибулі і солі;
• розім’ятий або відбитий кухонним молоточком капустяний лист або лист подорожника;
• скибочки картоплі;
• листя алое.
Всі ці компреси – відмінний засіб, що дозволяє прибрати синяк в домашніх умовах в лічені дні.
Аптечні засоби від синців
Крім народних засобів, непогано зарекомендували себе і медичні препарати для лікування гематом. Їх ціна прийнятна, а ефективність дуже висока. Наприклад, варто спробувати бальзам «Рескінол». Він дуже швидко справляється з синцями завдяки своїм складом, до якого входять продукти, що регенерують пошкоджені тканини: муміє, масло обліпихи, прополіс, мед та інші речовини, що розсмоктують гематоми. Препарат прекрасно знімає біль, запобігає запалення і успішно позбавляє від синців в короткі терміни.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ