Як прибрати синці на ногах?

Хто з нас не хотів би мати гарні, привабливі, а головне - здорові ноги? Дурне питання, звичайно ж, все. Але що робити, якщо раптом з'явилися синці? Як прибрати синці на ногах? Зараз ми постараємося розібратися і знайти відповідь на це питання.

Що необхідно зробити в першу чергу?

Для того щоб значно мінімізувати неприємні відчуття після удару і подальші його наслідки, необхідно діяти негайно. Кращим виходом в даній ситуації буде вплив на місце забитого холодом. Лід, загорнутий у рушник, необхідно прикласти до забитого місця на 15-20 хвилин. Це допоможе зняти почервоніння, припухлість, зменшити коло майбутнього синяка і зупинити капілярна кровотеча.
Якщо льоду під рукою не виявилося, можна використовувати заморожені продукти, які знайдете у себе в холодильнику. З роллю «охолоджувача» відмінно справляється заморожена куряча ніжка, риба або навіть пачка пельменів. Також можна підставити місце удару під струмінь холодної води.
Якщо ж ви далеко від будинку і немає можливості провести ці процедури, то буде доречним придбати хорошу мазь. Так, вам буде спокійно і ви завжди зможете надати собі допомогу без зайвих зусиль.
Як прибрати синці на ногах в домашніх умовах?
Багато радять використовувати бодягу в якості лікарського засобу. Порошок розмочують і кладуть на місце забитого у вигляді компресу. Через кілька днів синець повинен зійти. Якщо вибирати з коштів, які можна купити в аптеці, то добре себе зарекомендував бальзам природного походження «Рескінол». Він створений на основі натуральних компонентів, які сприяють знезараженню гематоми і швидкому її розсмоктуванню. Бальзам складається з вітаміну Е, прополісу, натурального меду, муміє, березового дьогтю, хвойної живиці і ефірних масел.
Препарат необхідно наносити тонким шаром на ушкоджену ділянку тіла протягом трьох-чотирьох днів. Цього часу цілком вистачає для того, щоб забути про існування цієї проблеми.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ