Як прибрати засос?

Перш ніж з'ясувати, як прибрати засос, необхідно розуміти, що він собою являє. Засоси або, іншими словами, гематоми, виникають внаслідок підшкірного крововиливу, отриманого в результаті легкої травми, часто - пристрасного поцілунку. Відповідно, позбутися від засосов можна аналогічними методами, якими позбавляються від звичайних синців. Якщо зовсім не вживати ніяких заходів по лікуванню гематом, то через 10-14 днів вони проходять самостійно, але чекати доцільно тільки в тому випадку, якщо засоси не налаштовані на відкритих ділянках тіла, наприклад, на обличчі або шиї. В іншому випадку необхідно ознайомитися з найбільш ефективними способами усунення засосов.

Хочете знати, як прибрати засос? Рекомендуємо скористатися наступними перевіреними способами:
• прикладіть до гематоми холод, наприклад, лід і активно помасажуйте місце пошкодження;
• змішайте трохи харчової соди зі звичайною водою, отриману густу масу нанесіть на місце засосу, це допоможе не тільки швидше позбутися від непривабливого плями, але і запобігти утворенню синяка;
• не менше дієвим методом є застосування зубної пасти – втріть невелику її кількість в пошкоджену ділянку шкіри і незабаром ви побачите позитивні зміни.
Які можна використовувати мазі?
Найбільш ефективним засобом для швидкого усунення різних пошкоджень на шкірі є бальзам «Рескінол». Завдяки присутності в його складі корисних вітамінів, цілющих масел та інших натуральних компонентів, вдається в найкоротші терміни позбутися засосов, незалежно від їх ступеня тяжкості. «Рескінол» здатний відновити вихідну структуру шкіри і зволожити пошкоджену ділянку. Для якнайшвидшого одужання, досить нанести засіб рясним шаром на місце засосу і періодично повторювати процедуру по мірі всмоктування бальзаму.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ