Чим лікувати удар на нозі?

Люди часто стикаються з різними травмами, і забій ноги є найбільш поширеною серед них. Травму можна отримати в результаті зіткнення, падіння або удару. При незначних пошкодженнях, коли немає порушення цілісності шкірних покривів, у виклику лікаря немає необхідності, слід просто знати, чим лікувати удар на нозі в домашніх умовах.

Перша допомога при ударі кінцівки.

Симптомами слабкого удару є: хворобливість пошкодженої ділянки, утруднення з пересуванням, посилення болю при дотику до гематоми або згинанні кінцівки. У таких випадках потрібно надання першої допомоги:
• забезпечте спокій нозі і тримайте її в піднесеному стані;
• при наявності садна обробіть її будь-яким дезинфікуючим засобом;
• накладіть на кінцівку давить;
• прикладіть до місця удару на 15 хвилин холодний компрес (процедуру рекомендується повторити через 30-40 хвилин);
• в разі необхідності прийміть знеболюючий засіб.
Але що робити, якщо перераховані вище способи не допомогли позбутися болю і набряклості? Чим лікувати удар на нозі в таких випадках?
Аптечні засоби
Прискорити процес загоєння травми допоможуть медичні препарати, але як серед усього розмаїття вибрати дійсно ефективний засіб? Травматологи радять скористатися натуральним і безпечним бальзамом «Рескінол», який допомагає як при незначних, так і при великих пошкодженнях. «Рескінол», нанесений рясним шаром на ушкоджену ділянку шкіри, має знеболюючу, бактерицидну і протизапальну дію, активізує процес відновлення тканин і пом’якшує шкіру. Використання препарату кілька разів в день допоможе швидко позбутися від проблеми і уникнути негативних наслідків для здоров’я.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ