Чим лікувати удар нігтя?

Багато хто стикався з такою неприємною ситуацій, як забій нігтя і багатьом знайомі ці симптоми - пульсуючий біль і потемніла нігтьова пластинка. Передбачити такі випадки практично неможливо і тому слід знати, чим лікувати удар нігтя і як уникнути несприятливих для організму наслідків. Якщо удар був сильним, а своєчасне лікування не було надано, виникає ризик порушення кровообігу і, як наслідок, відторгнення нігтя.

Надання першої допомоги
Чим лікувати удар нігтя і які заходи потрібно вжити відразу після отримання травми?
1. Направте на пошкоджений ніготь струмінь холодної води – ця процедура дозволить зменшити крововилив. Також можна обмотати ніготь бинтом і помістити його в ємність з льодом не більше ніж на 15 хвилин.
2. Обробіть пошкоджену ділянку йодом – це необхідно для запобігання проникнення в рану інфекції.
3. При явному відшаруванні нігтьової пластини – закріпіть її пластиром або стерильною пов’язкою.
4. Забезпечте травмованому нігтя повний спокій.
5. Для якнайшвидшого загоєння травми використовуйте аптечні препарати.
Допомога лікаря потрібно при погіршенні ситуації – коли біль посилюється, спостерігається почервоніння і набрякання пошкодженої ділянки.
Який засіб вибрати?
Для зняття болю, набряклості і запобігання відшарування нігтьової пластини фахівці радять скористатися бальзамом «Рескінол». Цей препарат має унікальні властивості, завдяки наявності в складі природних компонентів. «Рескінол», нанесений на ніготь рясним шаром, активізує процеси відновлення тканин, має протизапальну, антимікробну і знеболюючу дію. Пошкоджена ділянка слід обробляти маззю декілька разів на день – це істотно прискорить процес загоєння рани.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ