Удари, чим лікувати?

На тілі утворюються великі, хворобливі гематоми, якщо були отримані досить сильні удари, ніж лікувати синці і як запобігти серйозні наслідки для здоров'я - це питання, що хвилюють багатьох. Від падінь або отримання ударів, на жаль, ніхто не застрахований, тому радимо ознайомитися з декількома способами, що дозволяють прискорити процес загоєння травм.

Лікування в домашніх умовах.

На виробництві або при активних заняттях спортом ви отримали удари – чим лікувати утворилися на обличчі, руці, нозі або тілі синці?
1. При отриманні травми обличчя рекомендуємо відразу прикласти до хворого місця холодний компрес, він допоможе зменшити біль і зняти набряк. Також відмінним способом усунення гематом є застосування бодяги, розведеною водою в рівних пропорціях – нанесіть отриману суміш на місце забитого на кілька хвилин.
2. При травмі руки або ноги радимо змішати картопляний крохмаль з невеликою кількістю води і нанести на пошкоджену ділянку. Також для усунення гематом добре використовувати йодну сітку.
3. Синці на тілі можна швидко усунути за допомогою яблучного оцту (2 столові ложки), змішаного з сіллю (1 чайна ложка) і йодом (5 крапель) – прикладайте змочену в розчині бинт до травмованого ділянці кілька разів в день.
Найкращий аптечний засіб
Народні способи лікування ударів ефективні, але не дозволять позбутися від проблеми за один день. Якщо ж ви бажаєте максимально прискорити процес відновлення тканин, скористайтеся аптечними засобами. Кращим препаратом, що не має аналогів, є бальзам «Рескінол». Він допомагає в найкоротші терміни позбутися від великих гематом, отриманих внаслідок сильних ударів. Це натуральний, природний продукт, який надає антимікробну, протизапальну, регенеруючу дію на шкіру.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ