Лікуємо укуси на ногах

Укуси на ногах, в більшості випадків, не потребують спеціального лікування і проходять самостійно. Ми зазвичай не лікуємо укуси на ногах перші кілька днів і чекаємо, що сліди зникнуть самі. Якщо ж цього не відбувається, то необхідно грамотно підійти до даного процесу, щоб максимально швидко усунути всі проблеми.

Ноги залучають більшість комах тому, що вони мають величезну кількість капілярів. Після укусу людина починає активно чесати місце пошкодження, і, якщо інфекція не потрапила туди через самого укусу, то її занесе людина самостійно.

Симптоми і лікування
Укуси більшості комах можуть бути причиною не тільки алергічних реакцій, а й найсильніших больових відчуттів. Для швидкого поліпшення стану найкраще мати під рукою або в аптечці ібупрофен або інші подібні препарати. Їх придбати можна в будь-якій аптеці без наявності рецепта.
Одними з найбільш болючих вважаються укуси бджіл, які викликають гострий біль, набряки, почервоніння і висипання. Якщо лікуємо укуси на ногах після нападу бджоли, то обов’язково потрібно відшукати жало і видалити його, адже воно може стати причиною зараження крові.
Застосування бальзамів
Сучасна медицина не стоїть на місці і одним з останніх досягнень є поява на ринку бальзаму «Рескінол», який славиться своєю ефективністю і безпекою. Серед основних його особливостей можна виділити такі:
• до складу засобу входять тільки натуральні компоненти, тому воно відмінно підійде навіть для людей, які схильні до алергії;
• бальзам можна використовувати після укусів комах, тварин та інших представників фауни;
• ефективність – бальзам швидко знімає біль, не допускаючи розвиток больового шоку.
Використання препарату дозволить позбутися від больових відчуттів, свербіння, набряків та інших наслідків. Лікування укусів на ногах потрібно продовжувати до тих пір, поки всі симптоми повністю не зникнуть.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ