Забій боку, чим лікувати?

Удар в бік тупим предметом або падіння можуть спричинити за собою забій боки. Чим лікувати цю болючу травму, як швидко впоратися з симптомами, слід дізнатися заздалегідь. При такому пошкодженні найчастіше страждають ребра, виконують найважливішу функцію захисту внутрішніх органів.

Симптоми забитого боку.

Особливістю цього пошкодження є інтенсивний больовий синдром і ускладненість дихання. Дуже швидко травмоване місце припухає, а далі виникає гематома. Синяк буває надзвичайно великим, що можна пояснити великою кількістю кровоносних судин і близьким розташуванням ребер до шкірного покриву. При спробах повороту убік, больові відчуття посиляться. Набряк протягом доби лише збільшиться.
Важливо зрозуміти забій у травмованого або перелом і з’ясувати чи все в порядку з органами грудної клітини.
Причини відвідати лікаря:
• виникнення різкого задишки;
• гострий біль в животі, грудях або плечі;
• температура і кашель;
• гематома з добре помітним рухом рідини;
• якщо при обмацуванні місця травми, відчуваєте виступи або вм’ятини.
лікування
Всі заходи самолікування будуть спрямовані на зняття больових відчуттів, зменшення набряклості і гематоми. Перш ніж інтенсивно лікувати забій боки, прикладіть до пошкодженої ділянки холод. Це найважливіший захід першої допомоги. Постарайтеся обмежити фізичну активність на пару днів. Звичайно, чхаючи і кашляючи, деякий час Ви ще будете відчувати біль. Прийміть болезаспокійливе, наприклад, ібупрофен.
Популярний рада з управління диханням. Робіть глибокі видихи і вдихи, періодично затримуючи дихання. Відмовтеся від куріння на період лікування. У відновний період воно збільшує ризик інфекцій. Сприятливий вплив нададуть мазі від ударів, наприклад, бальзам «Рескінол». Він володіє відновлюють, загоюють, регенеративними, антисептичними властивостями. Він поліпшить живлення клітин і допоможе зняти набряк і гематому. Народна медицина рекомендує примочки з алое і меду.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ