Забій великого пальця, чим лікувати?

Найбільш поширеними причинами удару великого пальця можна назвати прямі удари і падіння предметів значного ваги на стопу. Всі ми пам'ятаємо прикрі моменти ударів пальцем об двері або злощасну меблі, взялася невідомо звідки. Така травма здається невинною. Але це лише на перший погляд!

Чим небезпечний удар великого пальця?

Результатом описаної вище травми є пошкодження цілісності судин і м’яких тканин. Симптоми забитого великого пальця дуже неприємні. Серед них можна відзначити:
• біль в місці ураження;
• виражену припухлість;
• порушення функції травмованої кінцівки;
• кровотечі, підшкірні синці, синці та гематоми.
Великі незручності здатний доставити забій нігтьової фаланги. В результаті сильної травми ніготь може відторгатися. Причиною цього є утворення подногтевой гематоми, піднімають пластину і порушує кровообіг.
Первинна діагностика та лікування
Якщо вам необхідно подбати про потерпілого від удару великого пальця і зрозуміти, чим лікувати це пошкодження, насамперед рекомендуємо провести самостійну первинну діагностику метою якої є виключення (або підтвердження) наявності у нещасного перелому. Ознаки перелому:
• зміни товщини і форми пальця;
• аномальна рухливість або порушення функціонування;
• раптовий гострий біль.
Увага! У разі перелому слід негайно звернутися до лікаря.
Якщо все не настільки страшно і ви зіткнулися з звичайним ударом великого пальця, ми розповімо, як і чим його лікувати. Насамперед обробіть садна антисептичним розчином, і забезпечте умови спокою для травмованої кінцівки. Для цього рекомендуємо створити підняте положення. Якщо утворилася піднігтьового гематома, сміливо використовуйте йод для обробки нігтя. Далі, накладіть пов’язку, що давить на місце забитого місця.
Прискорюємо процес відновлення
У першу добу після травми великий палець пріпухнет і буде нагадувати про себе пульсуючим болем. Для прискорення відновлювальних процесів рекомендуємо використовувати лікувальний бальзам «Рескінол». Його антисептичні, біостімулірующіе, анестезуючі, антибактеріальні властивості припадуть дуже до речі при лікуванні удару.
Будьте обережні і дбайте про себе і рідних!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ