Забій гомілки, чим лікувати?

Мало кому відомо, що забій гомілки - це пошкодження тканинної поверхні. При цьому, її структура залишається цілою. Дуже часто подібного роду травми отримують спортсмени, а й звичайній людині неможливо застрахуватися від такої проблеми. Виходячи з цього, кожен повинен знати, чим лікувати забій гомілки, адже він супроводжується сильним болем (в певних випадках людина навіть може втрачати свідомість). Таке травмування може призвести до того, що пошкоджене місце буде обмежено в русі, а що утворилася гематома буде нагадувати про себе тривалий час.

З якими наслідками можна зіткнутися?

Якщо стався забій гомілки, ніж лікувати потрібно поцікавитися у лікаря, інакше можна стати жертвою безлічі побічних ефектів. Якщо забій був сильним, ділянки прилеглих тканин можуть омертветь. Але це ніщо в порівнянні з периоститом – найбільш небезпечним ускладненням після удару окістя. Таке захворювання супроводжується підвищенням температури і безперервної пульсуючим болем. Тут не обійтися без антибіотиків.
Не відкладайте першу допомогу!
Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, але не знаєте, чим лікувати забій гомілки – не панікуйте завчасно. По можливості, хворого краще відправити до лікаря. В іншому випадку можна обійтися і підручними засобами – головне при цьому виключити перелом.
Елементарні дії:
• забезпечуємо потерпілому спокій;
• при наявності ран і саден обробляємо їх антисептичним засобом (перекис, зеленка, йод);
• перев’язуємо ногу в місці удару і кладемо її так, щоб вона була вище тіла.
Зрозуміло, що перший час навантаження на гомілку краще не давати і забезпечити людині постільний режим. Але, пом’якшувальну, антибактеріальну, загоює засіб не зашкодить. Використання універсального бальзаму «Рескінол» допоможе вам зняти біль в області гомілки і сприятиме швидкому одужанню.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ