Забій кисті руки, чим лікувати?

З огляду на той факт, що руки беруть на себе значну частину навантажень при роботах, як у професійній, так і повсякденному житті, не дивно, що вони особливо схильні до різного роду травм. Від незначного забою м'яких тканин, до цілком небезпечних розтягнень, вивихів і навіть переломів. Необхідно розуміти, які заходи варто прийняти при отриманні травми, щоб якомога швидше повернути собі або потерпілому нормальне, здорове функціонування кінцівок.

Визначаємо тяжкість отриманої травми.

Якщо травма була отримана безпосередньо вами особисто, то ви орієнтовно самі розумієте тяжкість ушкодження, відштовхуючись від причини травми і власних больових відчуттів при спробі рухати кистю. У разі, якщо ви не є потерпілим, але до вас звернулися за допомогою, в першу чергу, перш ніж лікувати забій кисті руки, зверніть увагу на візуальні симптоми забиття кисті руки:
• зміна кольору шкірного покриву в місці удару, від легкого почервоніння до темно синіх відтінків;
• наявність набряклості в місці пошкодження.
Також приділіть увагу больових відчуттів, пов’язаних з рухом кисті. Якщо біль дуже сильна, рух утруднений або в принципі неможливо, мають місце зовнішні пошкодження, а також візуальна деформація, потрібно якомога швидше направити потерпілого до найближчого травматологічному кабінету, для надання професійної першої допомоги.
Самолікування
В інших випадках, ніж лікувати забій кисті руки без звернення до медичних установ – легке питання. У цьому вам допоможе компрес із застосуванням льоду і використання бальзаму «Рескінол». Що входять до складу цієї цілющої мазі компоненти натурального походження прискорюють відновлення працездатності руки завдяки швидкому зменшенню запального процесу і стимуляції регенераційних процесів.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ