Забій коліна, лікування

Забій коліна - поширене явище, з яким стикається людина. Така травма, на перший погляд, абсолютно нешкідлива, але при значному пошкодженні м'яких тканин не виключено виникнення ряду негативних наслідків. Отримавши забій коліна, лікування не варто відкладати.

При сильній травмі коліна може призвести до пошкодження не тільки цілісності верхнього шару шкіри, але і м'язової, хрящової тканини, зв'язок і судин. При відсутності правильного і своєчасного лікування може виникнути запалення, що утрудняє рух ноги. Якщо в процесі травми зачеплена і кісткова тканина, зростає ризик розвитку артриту і незворотних змін дистрофічного характеру.

Забій коліна, лікування в домашніх умовах
Лучанин складається з декількох етапів:
1. Використання холодних компресів протягом перших трьох днів після травмування.
2. Накладення тугий пов’язки за допомогою еластичного бинта.
3. Прийом анальгетиків (при сильних болях).
4. Використання протизапальних засобів (загальних і місцевих).
5. Застосування мазей і бальзамів для загоєння гематоми.
Якщо рана глибока і сильно кровоточить – не варто самостійно проводити лікування, зверніться за допомогою до лікаря.
Ефективний засіб при ударі коліна
Найбільш ефективним і безпечним засобом для відновлення м’яких тканин при різних травмах є бальзам «Рескінол». Це комбінований засіб на основі природних компонентів сприяє швидкому загоєнню ран і відновлення цілісності шкірного покриву, має протизапальну та антимікробну дію, перешкоджає проникненню інфекцій і виникнення серйозних наслідків для здоров’я. Нанесіть невелику кількість бальзаму на пошкоджене коліно і вже через кілька годин ви помітите позитивний результат.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ