Забій куприка, чим лікувати?

Однією з найбільш частих травм, які виходять в зимовий час, є забій куприка. Чим лікувати подібні удари знають тільки деякі люди. У більшості випадків, причиною отримання такої травми є незручне падіння навзнак. Серед основних симптомів можна відзначити такі:

• сильна пульсуючий біль в місці удару, яка посилюється при здійсненні різких рухів;

• місце удару сильно опухає і з'являються набряки;

• важко сидіти або стояти.

У деяких випадках біль може з’являтися не відразу після отримання травми, крім того, больові відчуття нерідко віддають в ноги.
Особливості лікування
Не слід запускати забій куприка – чим лікувати підкажуть вам в будь-якій аптеці. При отриманні подібної травми потрібно якомога швидше прикласти до неї щось холодне – це дозволить зменшити приплив крові і не допустити появи набряків.
При отриманні забиття куприка краще відразу ж звернутися до лікаря. Тільки фахівець може відрізнити сильне забиття від перелому. Спеціального лікування при ударі куприка немає, проте всім постраждалим рекомендується мало сидіти перші кілька днів і прикладати до куприка холод, а потім сухе тепло. Потрібно намагатися уникати різких рухів, занять спортом і фізичних навантажень, так як це може тільки посилити біль.
Застосування бальзамів
Сучасний бальзам «Рескінол» являє собою унікальний засіб, який відмінно підійде при лікуванні забитих місць куприка. Серед його особливостей можна відзначити наступні:
• наявність природних компонентів, які оперативно знімають біль, не допускають появи набряків і синців;
• практичність – бальзам наноситься досить швидко, не прилипає до пов’язці і не має специфічного запаху;
• дозволяє швидко почати відновлювальні процеси в організмі і усунути симптоми забиття.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ