Забій лапи, чим лікувати?

Господарі відчувають сильні переживання при поганому самопочутті вихованців. Улюбленець не може сказати, що саме його турбує, але всіляко натякає зовнішнім виглядом і видаються звуками. Собака або кіт можуть навіть в межах квартири отримати забій лапи. Чим лікувати таке пошкодження, власник чотириногого зобов'язаний знати.

Симптоми забитої лапи.

Вірними ознаками неприємної травми є кульгавість улюбленця, який намагається берегти ушкоджену лапку. Травмоване місце припухає, може спостерігатися почервоніння або крововилив. Тварина намагається притискати і облизувати пошкоджену кінцівку.
Долікарська допомога
Після травми вихованець потребує першої допомоги. Дії схожі на допомогу людині при ударі. Постарайтеся заспокоїти чотирилапого. Потрібно, щоб улюбленець перестав нервувати і прийняв зручне положення. Прикладіть холодний до хворого місця. Це вгамує біль і допоможе боротися з набряком. Можете дати йому знеболююче. Забитою ділянку рекомендують обробити йодом або легенько змастити маззю. Добре підійде засіб на основі арніки, бальзам «Рескінол», людський Троксевазин. «Рескінол» володіє знеболюючими, антисептичними, що загоюють, відновлюють властивостями і створений з природних компонентів.
Після обробки, слід накласти пов’язку, що давить і, в ідеалі, відправитися до ветеринара.
Лікування
При ударі лапи, ніж лікувати тварину вирішує ветеринар. При огляді він виключить або підтвердить супутні травми, визначить ступінь забиття і призначить препарати з урахуванням ваги і стану тварини. Зазвичай, через пару днів травмоване місце починають прогрівати і продовжують використовувати мазь від ударів. У разі нещасного випадку третього і четвертого ступеня пошкодження небезпечні і тварині необхідні новокаїнові блокади, протишокові заходи, антисептичні засоби і медична допомога. Бережіть своїх вихованців і дійте впевнено в подібних ситуаціях.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ