Забій мізинця, чим лікувати?

Якщо говорити про ударах пальців на нозі, мізинець завжди страждає найбільшим чином. Незалежно від того, в якій ситуації ви отримали травму: це може бути неприємність в побуті, на роботі або просто на вулиці. Потрібно знати, як і чим лікувати забій мізинця. Залежно від того, наскільки правильно і оперативно буде надано першу допомогу, можна «робити ставки» на швидке одужання.

Крайньому завжди дістається ...

Мізинець має м’які і тендітні кісточки, поламати які дуже легко. За рахунок такого анатомічної будови м’які тканини не захищені, але при цьому мають безліч нервових закінчень. Саме тому, хоч би сили не був удар, мізинець завжди буде хворіти і на ньому можуть залишитися:
• сильні пошкодження;
• припухлості;
• гематоми.
На жаль, подібні травми переслідують нас практично кожен день, і хоч на перший погляд проблема може здатися не критичною, потрібно володіти інформацією, ніж лікувати забій мізинця, адже дискомфорт і больові відчуття не доставлять радості нікому.
Забій мізинця – надаємо екстрену допомогу
Зрозуміло, що кількість часу на відновлення мізинця після удару буде залежати від складності та тяжкості самого удару. Щоб уникнути сильного набряку і синяка, прикладіть в перші хвилини до місця пошкодження лід і постарайтеся не давати навантаження на ногу. Не зайвими будуть прохолодні ванночки і примочки з додаванням морської солі. Якщо ви відчуваєте сильний біль, зверніться до лікаря, щоб той виключив перелом.
Забій мізинця, ніж лікувати якщо немає бажання користуватися знеболюючими засобами? Ідеальним варіантом у даному випадку буде бальзам «Рескінол», що містить в своєму складі виключно натуральні компоненти. Такий засіб є універсальним в боротьбі з негативними наслідками після укусів, ударів, опіків і інших ушкоджень.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ