Забій ноги, що робити, лікування

Наше життя сповнене руху і активності. Ми постійно кудись біжимо, поспішаємо, абсолютно випадково можемо оступитися, причому в прямому сенсі цього слова, і що найгірше, отримати від цього хворобливу травму.

Ніхто з нас не застрахований від різних видів ударів, але як показує практика, найчастіше, відбуваються удари ніг, тому що ця частина тіла задіяна найбільше протягом дня (при активному способі життя). Питання залишається відкритим: що робити і як лікувати забій ноги?

Симптоми забитого
Зазвичай забій ноги на увазі забій окремих частин, наприклад, колінного суглоба, пальців ноги, гомілки або стегна.
Люди, які отримали забій ноги, вказують на такі симптоми:
• Біль в травмованої частини ноги, яка повністю або частково иммобилизуйте кінцівку.
• Припухлість ноги в районі травми.
• Порушуються всі функції пошкоджених частин ноги.
• Рух і опора на забиту частину ноги відбуваються болісно і важко.
Правильне лікування – запорука швидкого одужання
Практично кожен може надати першу допомогу при ударі ноги. В першу чергу слід забезпечити спокій травмованій нозі і надати їй високе становище, щоб гематома була, як можна меншою. Туга пов’язка на місці удару дозволить забезпечити хорошу циркуляцію крові. Одним з важливих моментів при наданні першої допомоги при ударі є охолодження місця травми, яке можна здійснити за допомогою холодних компресів. І найголовніше, лікування забитих місць ноги відбувається під контролем лікаря, в першу чергу, в травмпункті.
Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією і не знаєте, що робити, як лікувати забій ноги, існує універсальний засіб – бальзам «Рескінол». Його ідеальна формула об’єднує в собі безліч природних антибіотиків, таких, як прополіс, комплекс цілющих ефірних масел, терпенові і масло обліпихи, а також інші корисні, що сприяють лікуванню забоїв, компоненти.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ