Забій нігтя, чим лікувати?

Забій нігтя, незважаючи на те, що це може здатися несерйозним - досить поширена проблема, зіткнутися з якою може абсолютно кожна людина. Виходячи з цього, правильно було б мати знання про те, як і чим лікувати забій нігтя.

Як правило, забій нігтя - це наслідок сильного удару по пальцю. Як результат ми відчуваємо різкий біль, яка може супроводжуватися синцями і навіть відшаруванням нігтьової пластини.

Основні симптоми і як надати першу допомогу
Кожна травма доставляє потерпілому дискомфорт і хворобливі відчуття. В даному випадку хворий зіткнеться з наступними симптомами:
• ніготь може стати синього або навіть чорного кольору за світло патьоку крові;
• через деякий час клітини будуть відмирати і ніготь придбає жовтуватий колір.
До тих пір, поки не пройде синець, людина буде відчувати біль. У перші кілька діб вона буде ниючий і постійної, потім – різкою в моменти торкання нігтя до будь-яких предметів.
Чим лікувати забій нігтя, якщо палець опухає, а шкіра стає червоною – цим питанням задаються багато. Звичайно, потрібно виключити варіант перелому пальця, при якому його взагалі неможливо зігнути. Ногтевое поразки при всьому вищесказаному дратує різні нервові закінчення за рахунок чого людина і відчуває таку неприємну біль.
Нейтралізуємо дискомфорт
Перше, що потрібно зробити – це вжити ефективних заходів по виключенню хворобливого синдрому. Звичайно, ви можете перепробувати масу народних засобів, примочок, прикладати без кінця до рани лід, але чи допоможе це?
«Рескінол» – бальзам, розроблений на натуральній основі, що володіє знеболюючими, тонізуючими і протизапальними властивостями. Такий препарат – кращий метод при лікуванні удару нігтя в домашніх умовах.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ