Забій пальця на нозі, прискорюємо загоєння

Однією з найбільш неприємних травм є забій пальця на нозі. Прискорюємо загоєння за допомогою правильного підбору засобу, який дозволить не тільки зняти больові відчуття, але і позитивно вплине на процес відновлення працездатності пальця, адже його удар може приносити істотний дискомфорт при пересуванні.

Лікування та відновлення.

Під ударом пальця розуміються ушкодження виключно м’яких тканин ноги. Однак, іноді зустрічаються комбіновані травми, при яких має місце ще і вивих. В такому випадку до процесу лікування необхідно підійти максимально відповідально, щоб не допустити погіршення ситуації.
До лікування потрібно приступати тільки в тому випадку, якщо у вас саме забій, а не вивих або перелом, адже в останньому випадку допомогти може тільки травматолог. Перш за все, після отримання травми потрібно відразу ж прикласти холодний предмет. Використовувати для цього можна звичайний лід або ж холодне м’ясо. Це дозволяє зменшити біль і не допустити появи гематоми.
Охолоджувати отримав забій палець потрібно протягом 15 хвилин, кожну годину. Після закінчення доби холодну прикладати до пальця не потрібно, так як це не буде мати ніякого ефекту.
Засіб для боротьби з забоєм
Ви отримали забій пальця ноги? Прискорюємо загоєння завдяки використанню якісного та інноваційного продукту – бальзаму «Рескінол». Серед основних його сильних сторін можна відзначити:
• наявність тільки природних речовин, що дозволяє виявляти максимальну ефективність;
• універсальність – можна використовувати при ударі або вивиху пальця;
• легкість використання і відсутність запаху.
Застосування бальзаму дозволить швидко позбавитися від болю і зменшити набряклість на пальці. Можете бути впевнені, що це в лічені години поставить вас на ноги!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ