Забій пальця на руці, чим лікувати?

Повсякденне життя повне несподіваних ситуацій, коли ми можемо з необережності пошкодити собі палець, або ж стати свідком подібної травми когось з близьких або просто випадкових перехожих. У будь-якому випадку, якщо сталася така неприємність, варто знати, що потрібно робити в першу чергу, щоб, як мінімум, не погіршити ситуацію, що склалася і якомога швидше повернути собі або потерпілому нормальне самопочуття.

Виявлення ступеня пошкодження.

Перш ніж лікувати забій пальця на руці, необхідно переконатися, що це саме забій. В іншому випадку існує варіант призначення невірного способу лікування, не кажучи вже про те, що деякі дії повинні проводитися кваліфікованим медичним персоналом.
Характерні ознаки звичайного удару пальця на руці:
• набряк тканин в районі пошкодження;
• наявність гематоми синюватого кольору (може змінюватися аж до чорного відтінку);
• несильний пульсуючий біль.
Зверніть увагу, що, якщо симптоми відрізняються, і біль в місці пошкодження значна, не займайтеся самолікуванням, а вирушайте в травматологічне відділення. Там досвідчений лікар, маючи необхідне обладнання, зможе поставити правильний діагноз і призначити лікування.
Якщо ви все-таки впевнені, що це типовий забій м’яких тканин, можете почати самостійно лікувати забій пальця на руці, у чому вам допоможе холодний компрес, щоб зняти набряклість, і накладення загоювального бальзаму «Рескінол». За рахунок великого списку натуральних компонентів, що входять до складу цього бальзаму, він максимально ефективно:
• прискорює процес відновлення пошкоджених тканин;
• перешкоджає запаленню забитих тканин;
• швидко усуває больові відчуття у потерпілого.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ