Забій плеча, чим лікувати?

Необережність, проявлена ​​при силових навантаженнях або заняттях спортом, невдалі падіння - ось причини, що призводять до удару плеча. Чим лікувати таке пошкодження - тема, що хвилює представників всіх вікових категорій.

Завдання першорядної важливості при такій травмі - відрізнити забій від вивиху і розтягування. Якщо у потерпілого забій, рентгенографія не покажеться кістково-травматичних змін. Забій плеча можна визначити за такими ознаками:

• припухлість;
• хворобливість рухів;
• гематома.
Будьте готові до ради зробити рентгенографію в двох проекціях, а також томографію. Від ступеня тяжкості забиття плеча буде залежати рішення, ніж його лікувати.
Ступеня забиття плеча:
• 1 ступінь – біль піде через кілька годин. Може супроводжуватися дрібними пошкодженнями шкірних покривів.
• 2 ступінь – можуть бути набряки, почервоніння. Біль гостра і стан спокою не допомагає. Можливі гематоми.
• 3 ступінь часто супроводжується вивихом, ушкодженнями сухожиль і м’язів.
• 4 ступінь – втрата рухової активності плеча, гематома великих розмірів. У такому випадку період лікування може займати 3 тижні.
Правила першої допомоги
Негайно обездвіжьте постраждалу кінцівку за допомогою фіксації підручними засобами. Пам’ятайте, що фіксувати потрібно в положенні згинання в лікті. При сильних больових відчуттях прийміть знеболююче. Добре, якщо є можливість прикласти до ушкодженого місця холод. Бажано відвідати лікаря для детальної діагностики і виключення важких наслідків.
Заходи щодо лікування забиття плеча
Необхідно, щоб пошкоджена рука перебувала в стані спокою. Зняти набряклість допоможуть холодні компреси. На третій день можна починати вплив сухим теплом (грілки, підігріта сіль). У разі такої травми бажано комбінувати медикаментозний і фізіотерапевтичний методи. Зняти біль і запальні процеси здатні анальгезирующие препарати (Кетанов, Німесил). Не забувайте радитися з лікарем, вибираючи препарат.
Як тільки біль і пухлина перестануть вас турбувати, починайте розробляти плече. Не перестарайтеся при виконанні вправ.
Ефективне відновлення
Прискорити регенерацію пошкодженої ділянки допоможуть мазі від ударів. Особливою ефективністю відрізняється бальзам «Рескінол». Це універсальне і безпечний засіб, створене з природних компонентів. Воно бореться з усіма симптомами удару і в значній мірі позитивно впливає на процес відновлення.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ