Забій при падінні, лікування

Закрите пошкодження органів і тканин, що не волоче за собою порушення їх структури, називається забоєм. На сьогоднішній день така травма вважається найпоширенішою. Причиною такої неприємності може стати банальне падіння, скажімо, при ожеледиці.

Що спостерігається при забої?

Якщо ви отримали забиття при падінні, лікування потрібно починати негайно, адже в даному випадку страждають:

• шкіра;
• підшкірна жирова клітковина;
• м’язи;
• в певних випадках нерви і кровоносні судини.
В результаті необережного падіння на місці удару утворюється припухлість, гематома. Нерідкі важчі наслідки – гемартроз, коли кров не накопичується, а виливається в блізрасположенних порожнини (суглоби, наприклад).
Небезпека ударів
Лікування забиття при падінні – важлива міра, приступати до якої потрібно негайно. Забите місце у потерпілого буде хворіти і набрякати. Якщо ви відчуваєте сильну різкий біль – це може означати, що пошкоджена і кістка: в такому випадку потрібно звертатися до лікаря.
Без першої допомоги не обійтися!
Перше, з чого потрібно починати лікування це визначення, чи не зачеплені внутрішні органи, суглоби і кістки. Елементарним дією буде накладання тугої пов’язки і забезпечення хворому спокою. По закінченню деякого часу навантаження на забиту частину тіла можна розширювати.
Не намагайтеся зігріти місце забитого, адже це може призвести до непередбачених наслідків. Поряд з перерахованими вище діями, забій не завадить регулярно змащувати спеціальними мазями. Найбільш ефективним на сьогоднішній день є бальзам «Рескінол». До складу засобу входять тільки натуральні компоненти, які допомагають організму боротися з різними проблемами: опіки, укуси, удари і т.д.
В даному випадку бальзам допоможе зняти пухлина, прибере біль і відновить шкіру.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ