Забій ребра, чим лікувати?

Забій ребра часто супроводжується болем (особливо при диханні або нахилах), освітою гематом на місці пошкодження і набряком м'яких тканин. Лікування таких ударів проводиться в основному домашніх умовах, без необхідності госпіталізації. Але перш ніж приступити до самолікування, краще проконсультуватися з лікарем і переконатися у відсутності перелому і пошкодження внутрішніх органів.

Забій ребра, чим лікувати в домашніх умовах.

При отриманні подібного роду травми, можна виконати ряд нескладних маніпуляцій в домашніх умовах, що дозволяють значно поліпшити стан хворого:
1. Прикласти на місце пошкодження крижаної компрес на 10 хвилин, чим раніше буде проведена дана процедура, тим більша ймовірність уникнути утворення сильного набряку і гематоми.
2. Прийом медикаментозних препаратів протизапальної дії дозволяє зменшити больовий синдром, але призначати засобу повинен кваліфікований фахівець.
3. Компреси з лікарськими травами відмінно допомагають при ударах, сприяючи якнайшвидшому відновленню тканин. Хорошим засобом є суміш меду з подрібненим листям алое, такий компрес слід прикладати до місця пошкодження на 1-2 години.
Після отримання травми фахівці радять дотримуватися постільного режиму, особливо в перші дні. Виключіть серйозні фізичні навантаження і різкі рухи.
Перша допомога при ударах
Забій ребра, ніж лікувати? Найбільш ефективним засобом, що надає знеболюючу і бактерицидну дію, є бальзам «Рескінол». Завдяки вмісту в складі біологічно активних і абсолютно натуральних речовин, бальзам запускає процеси, значно прискорюють загоєння різних ран. Нанесіть засіб на місце забитого місця і вже через кілька годин ви відчуєте зменшення болю і набряку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ