Забій руки. Що робити? Лікування

Руки піддаються частих травм, так як виступають опорної силою і бар'єром при падіннях. Вони складаються з плечового суглоба, плеча, передпліччя і кисті.

Сам забій означає пошкодження м'яких тканин руки, внаслідок якого з'являється набряк і гематома. А також потерпілий відчуває біль від пошкодження нервових закінчень.

Перша допомога.

Якщо ви не знаєте, що робити при ударі руки, яке лікування буде правильним, звертайтеся до фахівців. До того моменту, поки пацієнт не буде доставлений в лікарню, потрібно знерухомити пошкоджену кінцівку. Рухаючи рукою, ви можете спровокувати збільшення кровотечі, що призведе до великої гематоми. Також необхідно докласти щось холодне, що є під рукою: капуста (яка, за чутками народної медицини, зменшує кровотечу завдяки своїй вологи), пляшка води з холодильника, холодний метал і т. Д. Кращим варіантом якнайшвидшого лікування забиття руки буде прикладання компресу изо льда або холодних трав’янистих відварів. Після таких процедур забій радять промити водою або протерти перекисом водню, а також нанести йод або мазь, що сприяє розсмоктуванню гематом. Пам’ятайте, що холод дозволяється прикладати лише протягом перших 20 хвилин.
Лікування
Надалі забій руки лікують вже теплими компресами. Приймають теплові ванночки з додаванням солі, настоїв полину або подорожника, спиртові розчини.
Крім того, корисними будуть фізичні вправи для руки. Вони посприяють поверненню руки в нормальне, рухливе і безболісне стан.
Порятунок є!
Вигідним рішенням вашої проблеми буде застосування бальзаму «Рескінол». Він складається тільки з натуральних компонентів і, завдяки цьому, зможе легко зняти першорядну біль. Також він не дозволить поширитися гематоми в місці удару, а навпаки зведе пошкодження до мінімуму. Регулярне нанесення бальзаму «Рескінол» не залишить і сліду від удару руки. Тепер ви знаєте, що робити і як лікувати забій руки – робіть правильні заходи і не травмує!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ