Забій стопи, мазь для лікування

Протягом життя ми все піддаємося різноманітним травм, серйозним і не дуже. Найбільш поширеною побутовою травмою є саме забій. Одним з частих видів ушкоджень є забій нижніх кінцівок, і стопи зокрема. Що може послужити причиною? Наприклад, ушиби стопи може передувати сильного удару, короткочасне здавлювання або падіння.

Симптоми забитої стопи.

Відразу після отримання травми в забите місце ви відчуваєте сильний біль, через невеликий проміжок часу з’являється припухлість, яка продовжує збільшуватися в розмірах. Якщо не будуть вчасно вжиті заходи, то гематома буде збільшуватися і посилювати больові відчуття. Звичайно, найкращим методом діагностики стане консультація лікаря-травматолога і рентген. Також лікар порадить вам, як слід лікувати забій стопи, мазь для лікування, компреси та інше.
Лікування забиття стопи
При відсутності ускладнень лікар призначає мазь і накладання тугої пов’язки. У перші дні, коли біль дуже сильна, можливо вживання знеболюючих препаратів, але тільки за показаннями лікаря. Дуже полегшує стан використання холодних компресів, особливо це результативно на початку лікування.
При такій травмі, як забій стопи, мазь для лікування повинна бути знеболюючою, із заспокійливим ефектом і поліпшує регенерацію тканин. Цими властивостями володіє бальзам «Рескінол». За рахунок посилення харчування клітин і прискорення обміну речовин в пошкодженій зоні, ця мазь прискорить одужання.
Також при ударі стопи показано накладення тугий пов’язки. Пов’язку можна зняти через пару днів, в залежності від самопочуття. Також навантажувати забиту кінцівку потрібно починати не поспішаючи і обережно. Зазвичай після двох-трьох тижнів дискомфорт йде, і ви зможете насолоджуватися життям на повну силу.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ