Забій сідниці, чим лікувати?

Прикра падіння або прямий удар може стати причиною удару сідниці. Чим лікувати це пошкодження ми розповімо далі. Сідниці захищені значним шаром жирової тканини і, щоб виник забій сідничного м'яза потрібно травмуючий чинник значної сили.

Ази першої допомоги

При ударі сідниці виникає припухлість і гематома, потерпілий відчуває сильний біль. Насамперед слід оглянути пошкоджене місце. Якщо видно подряпини або садна, варто продезінфікувати їх перекисом водню (можна використовувати йод). Потім прикладаємо холод для зниження больового симптому і зупинки кровотечі. Такий захід допоможе зменшити гематому.

Важливо! Не сідайте на забите місце. Тиск ваги тіла на травмовану вену призводить до подкожному нагноєння. Не слід розтирати сідницю. Це може стати причиною закупорки вени кров’яним згустком.
тривожні дзвіночки
До лікаря варто звернутися в разі виявлення таких симптомів:
• травмована область вперто не припиняє хворіти;
• температура тіла зростає;
• збільшується гематома;
• відчувається поколювання на місці травми;
• біль при русі;
• запалилися лімфовузли.
Не ігноруйте ці тривожні дзвіночки.
Лікування
У більшості випадків достатньо домашнього лікування забиття сідниць. Застосування холоду актуально лише в перший день. Далі, починаємо впливати теплом. Можна використовувати грілку, мішечок з теплою сіллю і компреси. Намагайтеся лежати на животі і сидіти на подушці. Уважно стежте за своїми відчуттями. Гарні в цей період спеціальні мазі. Спробуйте бальзам «Рескінол». Він нормалізує кровообіг, зменшує біль, прискорює відновлення і допомагає подряпин і саден радше гоїтися. Примітно, що «Рескінол» безпечний завдяки природному складу, але в той же час універсальний і ефективний. Народна медицина рекомендує змащувати забите місце соком полину і приймати по 30 крапель настоянки арніки. Якщо стан погіршився, зверніться до лікарні.
Не шукайте пригод у вигляді забоїв на сідниці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ