Забій зап'ястя, чим лікувати?

До складу зап'ястя входить 2 ряди досить дрібних кісток, що ускладнює визначення істинного характеру травми. Після пошкодження важливо зрозуміти з вивихом, переломом або забоєм зап'ястя маємо справу і вирішити, чим лікувати руку. Найчастіше дана травма супроводжується пошкодженням долоні, а передує їй невдале падіння або удар.

Симптоми забитого зап'ястя:

• біль, відчутна в зап’ясті і пальцях;
• виникає поступово, припухлість;
• тугоподвижность;
• підшкірні крововиливи;
• почервоніння пошкодженої ділянки;
• загальне нездужання;
• відсутність гематоми.
Біль при ударі зап’ястя буває різного характеру. У цій області багато нервових закінчень. Спочатку больові відчуття сильні, потім вони проходять і виникають знову через пару годин. При супутньої травмі долоні біль буде сильніше віддавати в пальці і можуть відчуватися судоми.
Лікування
Перш ніж лікувати забій зап’ястя слід надати першу допомогу. Для цього роблять нерухомою кисть за допомогою фіксуючої пов’язки. Добре, якщо рука буде знаходитися в підвішеному стані. Потім прикладаємо холод для зняття набряклості. Можна випити знеболююче і скористатися засобом від ударів, наприклад, бальзамом «Рескінол», що поєднує в собі протизапальні, антисептичні, відновлювальні, загоюють властивості. Крім лікувальних функцій, це засіб ще й доглядає за шкірою. Вкрай бажано відвідати травматолога для встановлення точного діагнозу.
Швидкому одужанню сприяє носіння бандажа і спокій травмованої кінцівки. З третього дня впливаємо сухим теплом, робимо теплі ванночки з додаванням морської солі,
Увага! Парити пошкоджену кінцівку не можна категорично.
Після зняття іммобілізації починаємо застосовувати лікувальний масаж або самомасаж рук. Одужання і відновлення може зайняти близько місяця.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ