Удари, лікування в домашніх умовах

Серед основних травм найбільше дискомфорту приносять удари. Лікування в домашніх умовах подібних ушкоджень можливо тільки в тому випадку, коли кошти для загоєння підібрані правильно і використовуються систематично.

Симптоми і лікування.

Будь-які удари зазвичай супроводжуються сильними болями, які істотно посилюються при спробі рухатися. Для того щоб знизити рівень болю, слід якомога швидше прикласти до місця удару щось холодне. Це дозволяє не допустити появи набряклості, яку зазвичай викликають удари. Лікування в домашніх умовах включає в себе також використання спеціальних мазей, які відмінно себе проявляють при пошкодженні м'яких тканин.

Прикладати до місця удару холод потрібно тільки перші 24 години, інакше це не буде мати ніякого сенсу. Відмінним народним засобом є використання солі і оцту, суміш яких наноситься на місце забитого місця, після чого накладається туга пов’язка.
Від синців і болю добре допомагає вершкове масло. Для того щоб усунути синяк якомога швидше, потрібно кожні півгодини наносити олію.
Ще одним відмінним засобом вважається настоянка бодяги, застосування якої дозволяє не тільки знезаразити місце рани, але і прискорити процес відновлення.
Кращий засіб від ударів
Одним з найбільш ефективних і затребуваних на ринку засобів лікування від ударів в домашніх умовах є «Рескінол». Відмітна особливість продукту полягає в тому, що в його склад не входять синтетичні компоненти. Серед інших особливостей можна виділити:
• усунення больових відчуттів вже через кілька годин після нанесення бальзаму;
• можливість застосування в будь-яких санітарних умовах;
• доступна ціна, яка дозволяє кожній людині придбати бальзам.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ