Забої у собак, чим лікувати?

Для кожної собаки важливі прогулянки і активні фізичні навантаження. Вони покращують здоров'я, дозволяють тренувати опорно-руховий апарат і піднімають настрій господаря і вихованцеві. Але під час пробіжок або виконання команд, часто тварина отримує удари.

Причини і ознаки забиття у тварини.

Ветеринари відзначають ряд можливих причин травмування собаки під час прогулянки або тренування. Основними з них є:
• падіння;
• невдалі стрибки;
• удари;
• бійки з іншими тваринами.
Виявити забій у тварини досить просто. Місце удару зазвичай опухає. Так як цілісність шкірного покровапрі травмі не порушується, це може бути викликано гематомою і крововиливом. Про травму свідчить і незвичне поведінку вихованця. Собака може піднімати травмовану лапу, вилизувати хворе місце і скиглити. При ударах тварина може кульгати і намагатися не наступати на пошкоджену кінцівку.
Лікування забитих місць у собак
Багатьох власників домашніх улюбленців хвилює питання, чим лікувати забої у собак. Перше що потрібно зробити при виявленні травми – забезпечити тварині спокій. Щоб не допустити появу синяка, необхідно якомога швидше прикласти холодну пов’язку або лід. Коли перша допомога буде надана, потрібно подумати про лікування. Щоб місце удару зажило якомога швидше і не доставляло неприємностей вихованцеві, необхідно змастити хворе місце протизапальних препаратів.
Ефективний засіб
Можна нанести на хворе місце бальзам «Рескінол», який швидко зніме набряклість, надасть знеболююче і загоює.
Тепер ви знаєте, від чого бувають удари у собак, ніж лікувати і як надати першу допомогу. Удари у домашніх вихованців трапляються досить часто. Якщо така неприємність сталася, важливо забезпечити ретельний догляд і провести грамотне лікування, щоб уникнути ускладнень і важких наслідків.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ