Забита рана, чим лікувати?

Забиті рани виникають в результаті ударів об тупі предмети. Їх найбільш часте місце - голова, ноги і руки - в областях, де шкіра прилягає до кісток без сильно вираженою м'язовою або жирового прошарку.

Як лікуються забиті рани?

Якщо у вас забита рана, ніж лікувати її вам повинен сказати лікар, так як часто забиті рани лікуються з хірургічним видаленням сильно пошкодженої тканини, а потім зашиванням. Залежно від локалізації, дані процеси можуть проводитися в лікарні або поліклініці. При вивченні забиття голови, спочатку потрібно повністю виключити перелом черепа (рентгенограми будуть потрібні в обов’язковому порядку) і черепно-мозкову травму. Найменша підозра про можливість наявності таких сильних пошкоджень, робить госпіталізацію обов’язковою.
Дуже часто через значний забруднення забитих ран і при наявності сприятливих умов для розвитку інфекції, бажано місцеве застосування антибіотиків при хірургічному лікуванні та їх подальше призначення для післяопераційного періоду.
Що робити якщо немає можливості відразу звернутися до лікаря
Якщо виникла така ситуація і є забита рана, ніж лікувати її до огляду лікарем? Перша допомога в такому випадку полягає в змазуванні пошкодженої ділянки і навколишньої шкіри настоянкою йоду, а також накладення антисептичної пов’язки. Для того, щоб зменшити набряк і крововилив в тканини, бажано додати до тканини лід.
А після отримання медичної допомоги для поліпшення процесу загоєння можна використовувати препарат «Рескінол». Він:
1. Захищає рану від септичного зараження.
2. Прискорює регенерацію пошкоджених тканин.
3. Має знеболюючим ефектом.
Але, краще намагайтеся бути обережними і не отримуйте ніяких трав взагалі, щоб не довелося проходити тривалий процес відновлення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ