Прискорюємо загоєння опіків

Кажуть, що опіки гояться самі - в дійсності ж, якщо все пустити на самоплив, ситуація може дуже ускладнитися і процес лікування розтягнеться надовго. Багато хто знає, що таке побутове пошкодження цілісності тканини. Як же прискорити процес загоєння опіків?

Будь-який вид опіків, який би він не був, необхідно правильно лікувати.

Що ж робити після травми?

Швидкість загоєння опіку залежить від лікування. Воно передбачає:

• припинення дії травмуючого фактора;
• усунення всіх забруднюючих факторів та інфекції;
• прискорення загоєння опіку.

Найважливіше при екстреній ситуації – не нервувати, а негайно надати першу допомогу. Якщо це термічний опік – відразу ж охолоджуємо, далі використовуємо медикаменти, які прискорюють лікування опіків. Для кращого ефекту можна використовувати марлеві примочки, які утримуються протягом півгодини. Засоби, що застосовуються для лікування, повинні мати хороші регенеративні функції, володіти антибактеріальним ефектом.

Негативні впливу при опіках

Будь-які види опіків ніяк не рекомендується обробляти солоними або олійними рідинами, так як вони можуть бути провідниками тепла і приведуть до виникнення інфекції, тому прискорити загоєння опіку не зможуть. Забороняється пробивати бульбашки, можете занести інфекцію.
Дуже частими в літній періодявляются сонячні опіки. Для швидкого позбавлення використовують:

• пантенол.
• кошти з алое вера.
• препарати з вітаміном С.

Ще одним відмінним засобом для прискорення загоєння опіків є бальзам «Рескінол». Він ефективно знеболює, лікує опіки будь-якого виду, прискорює загоєння пошкодженої шкіри.

Всі компоненти «Рескінола» натуральні. Його можна застосовувати на будь-якій ділянці шкіри і з різними ушкодженнями, при цьому не турбується про негативну дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ