Усунення подразнення шкіри, причини та поради

Роздратування шкіри рано чи пізно затьмарює життя практично кожного з нас. І без того неприємне явище, часто, супроводжується свербінням, почервонінням, печіння, попрілістю і хворобливими відчуттями. Ураженим може виявитися будь-яку ділянку тіла, але самі по собі такі проблеми з шкірним покривом патологією не є. Однак, усунення подразнення шкіри - питання серйозне, адже воно може вказувати на ряд захворювань.

Така неприємність може бути наслідком негативного впливу зовнішніх факторів – погана екологічна обстановка, натирання тісним одягом або проявом збоїв в роботі організму – хвороби печінки, порушення функцій ендокринної системи. Крім цього, поширеними причинами недуги є:
• алергія на косметику або побутову хімію;
• неякісний матеріал речей;
• порушення правил особистої гігієни;
• стреси і нервові потрясіння;
• інфекційні захворювання, грибок.
Для того, щоб правильно встановити першоджерело проблеми і взятися за усунення подразнення шкіри, необхідно звернутися до фахівця і здати аналізи. Звичайно, краще не доводити до такого стану: дотримуватися елементарних санітарних норм, стежити за якістю тканин, правильно харчуватися, не переживати через дрібниці і використовувати гіпоалергенні миючі засоби.
Якщо ви все-таки зіткнулися з роздратуванням шкіри, рекомендуємо використовувати «Рескінол» – бальзам швидкої дії на основі природних компонентів. Він активно бореться з почервоніння і свербінням, знеболює, відновлює цілісність шкірних покривів. Крім того, препарат має протизапальну, загоює, антибактеріальну дію. «Рескінол» абсолютно безпечний, простий в застосуванні і високоефективний – позитивний ефект помітний після першого нанесення.

устранение раздражения кожи

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ