Усунення синців, ефективний засіб

Ситуації трапляються різні. Вам належить важлива зустріч або побачення? Вибрали наряд, зробили зачіску і, як на зло, вдарилися рукою або ногою. За законом жанру на місці удару відразу з'являється синець. Типова ситуація для будь-якої людини.

Причини появи синців.

Найчастіше вони з’являються у людей з крихкими судинами. Часом сильного удару не потрібно, достатньо просто натиснути на шкіру. Синці – це не просто естетично некрасиво, це мікротравма, якої краще уникати.
Швидке усунення синців
Для усунення синців, ефективний засіб завжди можна знайти в домашніх умовах. Способів багато, але найефективніші такі:
• холодні компреси;
• компреси з суміші цибулі і солі;
• настій з калини, алое і чистотілу.
Що стосується аптечних засобів, то тут ідеально підходить бальзам «Рескінол». Він є лікувальним і косметичним засобом, одночасно надає першу допомогу і лікує шкірні покриви.
характеристика
Бальзам «Рескінол» – ефективний засіб для усунення синців, що поєднує в собі загоює і гігієнічну дію на шкіру. Може застосовуватися при ударах, опіках, обмороженні, запобігає больовий шок, має антимікробні властивості.
Як діє
Підсилює клітинне харчування і нормалізує обмін речовин пошкодженої ділянки. Стимулює процес відновлення, зупиняє запалення.
Як застосовувати
Зовнішньо, рясно завдаючи на всю область поразки. Можна накривати пов’язкою. Застосовують 1-2 рази на день. Якщо площа пошкоджень велика, то пов’язка не накладається, а засіб наносять на 1 годину.
Протипоказання
Зазвичай побічних дій не викликає. Чи не застосовують тільки у випадках непереносимості меду або ефірних масел.
«Рескінол» вже зарекомендував себе як ефективний і доступний засіб для усунення синців, що володіє натуральним складом і по-справжньому цілющою силою.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ