Усуваємо лущення шкіри, лікування

З лущенням шкіри хоча б раз у житті стикався кожен чоловік, адже причиною цього явища можуть бути найрізноманітніші обставини - роздратування, укуси комах, алергічні реакції, гормональні збої, шкірні захворювання. Якщо ж серйозне нездужання викликало лущення шкіри, лікування повинен призначати виключно лікар. В інших випадках можна скористатися іншими методиками.

 

Усуваємо лущення з допомогою медичних препаратів
• Для усунення лущення шкіри можна скористатися кремами на основі гідрокортизону, що знімає всі запальні процеси. До того ж ця речовина ефективно утримує вологу в шкірі і має яскраво виражену размягчающім дією, що незамінне при лущенні. Якщо готової мазі не вдалося знайти, то її можна приготувати самостійно. Для цього необхідно придбати ампулу гідрокортизону і змішати його з дитячим кремом так, щоб відсоток його змісту не перевищував 0,5%. Однак, слід пам’ятати, що такий крем слід зберігати виключно в холодильнику і не більше двох тижнів.
• Також можна використовувати дексапантенол, що прискорює регенерацію шкіри, знімає всі запальні процеси. Але будь-які аптечні креми все-таки ставляться до медичних препаратів і тому вони можуть викликати побічні ефекти.
Чи можна швидко і безпечно усунути лущення?
Усунути лущення шкіри можна і простішим способом, який не викликає побічних реакцій і відрізняється високою ефективністю – мазями з натуральним складом. А кращим представником цієї групи є «Рескінол», до складу якого входять такі сильнодіючі природні компоненти, як мумійо, вітамін Е, живиця, мед, прополіс, березовий дьоготь і інші. Завдяки настільки багатому складу бальзам «Рескінол» швидко усуне лущення шкіри. Лікування займе мінімум часу і не викличе ніяких побічних ефектів.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ