Як вивести синяк?

Синяк може з'явитися у будь-якої людини з різних причин. У людей, які ведуть активний спосіб життя (займаються атлетикою, фігурним катанням, футболом і т.д), ця проблема зустрічається набагато частіше.

Чому з'являються синці?

Синяк може виникнути не тільки в результаті удару, але і після масажу, наприклад антицелюлітного.
У людей похилого віку, синяк може з’явитися навіть від легких дотиків і несильних ударів, адже у них ослаблені стінки судин на обличчі і тілі.
Як усунути проблему?
У людини, який зіткнувся з цією неприємністю, обов’язково постає питання: як вивести синяк?
Якщо ігнорувати проблему і не намагатися її вирішити, то синяк буде сходити з особи приблизно тиждень, а з тіла цілий місяць.
Свіжий синець можна швидко усунути, якщо докласти до нього холодний предмет. Завдяки впливу холоду, кровоносні судини звузяться і синці зникнуть.
Лід і холодні примочки є сенс використовувати тільки протягом години після удару, якщо пройде більше часу, то цей спосіб не буде ефективний.
Якщо часу пройшло більше, то слід використовувати абсолютно протилежний метод – вплив теплом. До хворого місця прикладають теплі компреси з трав: ромашки, календули, шавлії і т.д. Прикладати ватяні диски, просочені відваром, необхідно 4-5 разів на день по 5-10 хвилин.
Народні засоби, хоч і допомагають позбавитися від проблеми, але дуже повільно – це недосконалий варіант, так як вивести синяк іноді необхідно в найкоротші терміни (особливо на обличчі).
Якщо усунути синяк і синці потрібно швидко, то на допомогу прийде бальзам «Рескінол». Засіб допоможе позбутися від болю і від синяка не залишиться і сліду. Звичайно, якщо є час, то можна поекспериментувати з народними засобами, а в решті випадків використання «Рескінола» стане найкращим виходом.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ