Пухир від опіку, лікування

Опік - це ушкодження тканин, яке відбувається під впливом високих температур або деяких хімічних речовин. Існує 4 опікових стадії. Пухирі виникають на другий. Дана стадія перестав буде критичною, якщо опік займає не більше 50% шкірних покривів. Найчастіше, пухирі від опіку лікують вдома за допомогою різних медикаментів або підручних засобів.

Особливо легко влітку отримати сонячний опік. Багато з них стикалися і знають, як боляче і неприємно, коли все тіло свербить, а через час ще й покривається великою кількістю пухирів - ситуація не з приємних. Але не варто засмучуватися, головне пам'ятати інструкції по правильній поведінці в подібних ситуаціях.

Головні цілі під час лікування пухирів від опіку:
1. Не допустити інфікування післяопікових пухиря;
2. Захист післяопікових пухиря від розтину;
3. Захист вскрившіхся частини опіку від інфікування і пересихання;
4. Прискорення загоєння.
Для досягнення цих цілей можна використовувати як прописані лікарем мазі, бальзами, гелі та пов’язки, так і народну медицину. Вона перевірена не одним десятком поколінь і може допомогти навіть у самих плачевних ситуаціях.
Але все ж, якщо лікування затягнулося, а краще не стає і опікові пухирі незагойні, слід припинити самолікування та якомога швидше звернутися за допомогою до професійного лікаря. В іншому випадку можна дотягнути до хірургічного втручання.
Відмінне працююче рішення
Якщо ви перепробували масу варіантів, включаючи і рекомендації народної медицини, але необхідного ефекту так і не добилися, зверніть увагу на прекрасно чинне засіб – бальзам «Рескінол». Він вже встиг завоювати велику популярність серед жертв опіків і демонструє високу ефективність.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ