Високоефективний засіб від синців і гематом

Результатом розриву кровоносних судин є утворення гематоми. Замаскувати таку травму не завжди вдається, особливо якщо вона розташована на обличчі, тому для якнайшвидшого її загоєння потрібно використовувати спеціальний засіб від синців і гематом. Існує безліч народних методик і лікарських препаратів, що використовуються для лікування гематом різного ступеня тяжкості, про найбільш поширених з них і піде мова в даній статті.

 

Високоефективні народні засоби
Якщо на обличчі або тілі з’явився невеликий синець, усунути його допоможуть наступні методи:
• холодний компрес необхідно прикласти до місця пошкодження якомога швидше. Якщо зробити це вчасно, холод зменшить розміри синця і зніме припухлість;
• на другий день після травмування рекомендується використання теплих компресів. Сухе тепло сприяє розширенню судин і посиленню кровообігу, в результаті чого синяк швидко розсмоктується;
• сік алое володіє відмінним протизапальну дію, розім’яті листя рослини потрібно докласти до травми в перший день;
• хорошими знезаражувальні властивості відрізняється полин – потрібно віджати сік з листя рослини, змішати з невеликою кількістю меду і прикласти до рани.
Якщо в результаті удару або удару була отримана важка травма, слід використовувати для лікування аптечне засіб від синців і гематом.
Який препарат вибрати?
На думку фахівців, найбільш ефективним ранозагоювальну препаратом є бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні речовини – муміє, прополіс мед, ефірні масла, лецитин та інші біологічно чисті компоненти. При нанесенні на травмовану шкіру, бальзам активізує процес відновлення її структури, перешкоджає проникненню інфекції, знімає набряклість і больові відчуття.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ