Загоєння ран шкіри

На сьогоднішній день дуже часто ми піддаємося різним чинникам небезпеки:

1. автомобільні аварії;

2. аварії на виробництвах;

3. необережне поводження з гострими предметами в побуті;

4. дитячі майданчики, школа і т.д.

Все це може завдати нам шкоди: садна, подряпини, синці, розрізи або інші пошкодження цілісності нашого організму. Будинки в аптечці, в машині або туристичному рюкзаку має бути обов’язково засіб для загоєння ран шкіри. Пошкодження нашого організму можуть бути нанесені тупими або гострими предметами. Залежно від складності рани, призначається особливе лікування.
За складністю поранення бувають:
• прості (з мінімальною втратою крові);
• складні (з зачіпанням внутрішніх органів і великою кількістю втрати крові);
• важкі (з випаданням внутрішніх органів і наскрізними пробоями або прострілами).
Найчастіше люди страждають від простих ран, які можуть утворитися через неакуратне поводження з небезпечними приладами в побуті.
Методи загоєння ран шкіри
Якщо все-таки з вами трапилася неприємна ситуація і ви поранилися, то перше, що не потрібно робити – це панікувати. Потрібно дотримуватися основної інструкції надання першої допомоги в домашніх умовах:
• вимити руки;
• продезінфікувати рану;
• зупинити кровотечу;
• накласти тугу пов’язку (бажано з ранозагоювальну засобом).
Після цього слід об’єктивно вирішити, чи потрібно звертатися до лікаря або впораєтеся з лікуванням самостійно. Загоєння ран шкіри в домашніх умовах може відбуватися при наявності дезінфікуючих та антибактеріальних засобів, а також ранозаживляющих мазей. Найефективнішим препаратом для швидкого затягування поразок і їх рубцювання є бальзам «Рескінол», який складається з натуральних компонентів і не викликає алергії при його застосуванні.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ