Загоєння ран після операції

Пошкодження шкіри і прилеглих тканин після хірургічного втручання неминуче. Тому тим, хто зіткнувся з такою ситуацією, необхідно вивчити інформацію про те, як прискорити загоєння ран після операції і запобігти виникненню негативних наслідків у вигляді проникнення під шкіру інфекції, запалення і нагноєння пошкоджених ділянок тіла. Швидкість затягування ран залежить як від правильної їх обробки, так і від стану шкіри і організму в цілому, тобто його здатності чинити опір різним недугам.

Лікуємо рани вдома
Дотримуйтеся кількох простих правил і тоді загоєння ран після операції значно прискориться. Обробка пошкоджених ділянок шкіри антисептичними засобами (йодом, марганцівкою, перекисом водню) обов’язкове, і виконувати цю процедуру слід не менше двох разів на день. Для виключення вірогідності появи рубців на тілі лікарі радять зафіксувати рани пластиром зі спеціальним ізоляційним шаром. Самостійна обробка травмованих ділянок шкіри проводиться тільки в тому випадку, якщо немає явного запального процесу і ознак нагноєння.
Аптечні ранозагоювальні препарати
Для активізації процесу регенерації шкіри і тканин, радимо скористатися натуральним і абсолютно безпечним для здоров’я бальзамом «Рескінол». Такий препарат має масу достоїнств:
• ліквідує патогенну мікрофлору;
• зменшує біль;
• прискорює кровообіг;
• стимулює процес відновлення шкірних покривів і тканин;
• перешкоджає утворенню рубців.
Бальзам необхідно наносити на травми рясним шаром і повторювати процедуру по мірі всмоктування кошти. Засіб не має протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості організмом будь-якого з вхідних до складу засобу компонентів.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ