Загоєння ран при діабеті

Необхідно завжди серйозно ставитися до свого здоров'я, особливо, при появі ранок на тілі. Людям, що страждають на діабет, слід звернути на це особливу увагу!

Діабет - хронічна хвороба, пов'язана, перш за все, з високим рівнем цукру в крові. Як наслідок, виникають проблеми з кровообігом через нестачу харчування клітин всього організму. Це і є основною причиною виникнення пошкоджень. Загоєння ран при діабеті завжди проблематично, туди легко може потрапити інфекція, ще більше посилюючи процес відновлення і природної регенерації шкіри.

Довготривалої бездіяльності заростання призводить до появи виразок на тілі. Особливо проблемними зонами є ноги.

профілактика:

• Регулярний огляд тіла.
• Завжди зручний одяг і взуття, що ні натирає.
• Крайня обережність при видаленні мозолів і натоптишів.
• Відмова від прогулянок босоніж.

Для поліпшення заживання ран при діабеті фахівці, перш за все, радять стежити за харчуванням! М’ясні продукти, риба, яйця, вівсяні пластівці, горіхи, а також овочі і фрукти нехай назавжди будуть для вас в пріоритеті.

Додатковими заходами послужить комплекс вітамінів В і С, призначений курс антибіотиків, а для харчування і регенерації шкіри використання метилурациловой і солкосеріловая мазі, всіляких народних методів для заспокоєння проблемних зон.

Догляд за шкірою:

• При обробці ран уникати додаткового просушування: йод, саліцилова кислота.
• Зайва жирність крему порушує функцію виділення шкіри.
• Оптимальним вибором стане легко вбирається мазь з пом’якшувальною дією.

Підходящим варіантом для догляду послужить бальзам «Рескінол». Що складається з натуральних компонентів, він дезінфікує, навіть при нагноившихся ранках, і дбайливо відновлює шкірний покрив.

Будьте красиві, бережіть себе і своє тіло.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ