Загоєння рани після операції

Кожен з нас, однозначно, стикався з незначними порізами, дрібними ранами на шкірі та іншими ушкодженнями цілісності шкірного покриву. Самостійно вилікувати невелику і неглибоку ранку не складає особливих труднощів. Для цього часто використовуються дезінфікуючі препарати: йод, марганцівка і інші засоби, що знаходяться в домашній аптечці. Але, що робити, якщо ви зовсім недавно перенесли, нехай навіть саму незначну операцію, і ваша післяопераційна рана вимагає якнайшвидшого загоєння?

Обробляємо рани правильно
Будь-яке хірургічне втручання в організм людини, порушення цілісності тканин і слизових оболонок обов’язково вимагає подальшого догляду, що є гарантією успішного загоєння рани після операції. Дуже важливо, щоб цей процес проходив правильно і не погіршував ситуацію. Щоб загоєння рани проходило, як можна швидше і не приносило додаткових ускладнень (гноїння, запалення, утворення великих рубців і шрамів), слід дотримуватися простих правил в обробці рани в післяопераційний період:
1. Чистота і стерильність обробки.
2. Обробка рани і зміна пов’язки проводиться 2 рази в день.
3. Використання додаткових засобів (мазі, гелі) для загоєння.
Який препарат вибрати?
Швидкому загоєнню рани сприяють різноманітні гелі та мазі, вибір яких на сьогодні дуже великий. На якому з препаратів зупинити свій вибір – справа індивідуальна. Проте, для загоєння ран після операції фахівці часто рекомендують універсальні мазі для загоєння, такі як «Рескінол». Головна його особливість полягає в тому, що він підсилює живлення клітин і прискорює обмін речовин в місці пошкодження, тим самим підвищуючи регенеративні здатності епітелію. Загоєння рани відбувається швидко і практично безболісно.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ