Загоєння садна - ефективний засіб

Будь-яке пошкодження шкірного покриву потребує оперативної обробці з метою запобігання проникнення в рану всіляких інфекцій і хвороботворних бактерій. Якщо своєчасно не вжити заходів, рана буде заживати повільно, можуть утворитися рубці і нагноєння. Щоб уникнути негативних наслідків, в домашній аптечці обов'язково повинні бути присутніми ранозагоювальні мазі, креми або спреї. Найбільш часті мікротравми, одержувані в побутових умовах - це садна, що утворюють велике пошкодження верхнього шару шкіри. У разі утворення такої рани необхідно провести правильну її обробку.

Як обробити садна в домашніх умовах?
1. Не слід рясно змащувати пошкоджену ділянку йодом або зеленкою – такі засоби застосовуються тільки для обробки країв ран. Для загоєння саден, ефективний засіб – перекис водню, що виключає ймовірність виникнення хімічного опіку.
2. Якщо по закінченні доби після отримання травми рана не загоюється самостійно, виглядає запаленої і доставляє відчутний дискомфорт при дотику – зверніться за консультацією до лікаря, можливо, це пов’язано з проникненням інфекції.
3. Самостійне лікування за допомогою мазей, кремів і спреїв доцільно тільки при мікротравмах, одержаних механічним шляхом. Якщо садно кровоточить – зверніться до фахівця.
Найкраще ранозагоювальний засіб
Використовуйте для загоєння саден ефективний засіб на основі природних і безпечних для здоров’я людини речовин – бальзам «Рескінол». При нанесенні препарату на садно, за лічені хвилини спостерігається поліпшення – зменшується біль і починається процес відновлення шкірних покривів. Завдяки унікальному складу, бальзам регенерує ушкоджені тканини і загоює рани значно швидше, в порівнянні з іншими препаратами подібної дії.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ