Заліковує рану після укусу

Укус комахи - це пошкодження шкіри і алергічні-токсична реакція на чужорідні компоненти, що потрапили під шкіру під час укусу. Напад може статися практично в будь-якому місці, це пов'язано з різноманітністю видів комах. Звичайно, багато хто з них абсолютно не отруйні, але деякі відверто небезпечні. Не знаючи як правильно обробляти рану, ми найчастіше просто заліковує рану після укусу тим, що попадеться під руку. Часто саме така зневага призводить до ускладнень, тому необхідно знати, як діяти при укусах.

Заліковує рану після укусу
• Насамперед потрібно уважно оглянути рану, якщо укус був проведений жалячих комах (оса або бджола) – необхідно витягти жало.
• Промити місце укусу водою з господарським милом. Обробити рану антисептиком: спиртом, перекисом водню, фурациліном і т.д.
• Наступним етапом наноситься загоює бальзам, який прискорить регенерацію шкіри. Дуже добре себе зарекомендував протизапальний загоює бальзам «Рескінол». Завдяки натуральному складу його можна використовувати навіть для лікування дітей.
Всі ми знаємо, що профілактика краще лікування. Так як же попередити появу укусів? Вам допоможуть наступні поради.
Захищаємося від укусів
• Виходячи на вулицю, не забудьте нанести репелент. Також зверніть увагу на одяг. Краще віддати перевагу світлим кольорам, тоді комахи на тканини будуть добре помітні. А довгий рукав і штани допоможуть приховати максимум поверхні шкіри.
• Для відлякування та знищення комах в будинках слід скористатися фумігатором. Зараз існує широкий вибір засобів як вузької спрямованості, так і широкого діапазону дії.
• Щоб уникнути укусів бджіл і ос, виходячи на вулицю, намагайтеся не користуватися солодкими, квітковими духами. Також будьте обережні, вживаючи на вулиці солодку їжу, напої і фрукти.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ