Засос на грудях, як прибрати?

Шкірні покриви в районі грудей дуже ніжні й ранимі, тому засоси в цій області утворюються досить легко. Але як позбутися від непривабливого синця, особливо якщо незабаром намічається якесь важливий захід і потрібно виглядати ефектно? Методи маскування не завжди доцільні і доводиться шукати дієвий спосіб усунення даного дефекту.

Рішення проблеми в домашніх умовах
Ви помітили засос на грудях, як прибрати його в домашніх умовах? Пропонуємо скористатися кількома ефективними народними методиками, що допомагають в боротьбі зі свіжими гематомами:
• застосовувати холод для боротьби з засосом в області грудей слід дуже обережно, щоб не спровокувати виникнення захворювання, але такий спосіб при свіжих гематомах є досить ефективним;
• добре допомагає суміш порошку бодяги і будь-якого живильного крему – обробляйте такою масою пошкоджену ділянку 4-5 разів на день і незабаром ви забудете про проблему;
• цибулю або часник, розрізаний навпіл, теж чудово допомагає позбутися від засосу;
• харчова сода, змішана зі звичайною водою – відмінний засіб проти гематом (витримувати суміш на шкірі рекомендується протягом 10 хвилин).
Але що робити, якщо ви не відразу помітили засос на грудях, як прибрати його, якщо народні способи вже не допомагають? У таких випадках слід скористатися спеціальним аптечним препаратом.
Високоефективний медичний препарат
На думку фахівців, найбільш ефективним і абсолютно безпечним засобом проти засосов є бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні компоненти, що поліпшують циркуляцію крові в організмі і сприяють звуженню судин. «Рескінол» дозволяє усунути засоси будь-якої давнини, швидко відновити структуру шкіри і запобігти утворенню синців. Наносити препарат на пошкоджену ділянку слід рясним шаром кілька разів на день.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ