Засос на губі, як лікувати?

Засос - це гематома червоного або багряного кольору, що утворюється під дією створеного губами вакууму. Засоси доставляють масу незручностей не тільки через помітного сліду на шкірі, але й з огляду на неприємних, болючих відчуттів. Що робити, якщо у вас утворився засос на губі, як лікувати його? Існує кілька методик, що сприяють прискоренню процесу загоєння.

Позбавляємося від засосів самостійно.

Шкіра навколо губ дуже чутлива і тому залишити засос в цій області легко. Які заходи потрібно вжити, якщо утворився засос на губі, як лікувати гематому, що не завдавши при цьому ще більшої шкоди ніжній шкірі? Для вирішення цього завдання можна скористатися наступними народними способами:
• прикласти холод (лід, монету або охолоджену столову ложку) до гематоми на кілька хвилин – це дозволяє позбутися від свіжих засосов;
• розрізаний навпіл сиру картоплю або зім’ятий капустяний лист, прикладений на 20 хвилин до місця пошкодження, допоможе зняти запалення і зменшити синець;
• листя подорожника дозволяють позбутися від гематоми, якщо скористатися ними в перші години після прояву почервоніння на шкірі.
Але що робити, якщо лікування розпочато несвоєчасно і народні засоби вже не допомагають? У подібних ситуаціях найбільш дієвим способом усунення «міток» на обличчі є використання спеціальних аптечних препаратів.
«Рескінол» – кращий бальзам для усунення засосов
Унікальний препарат «Рескінол» містить в складі мумійо, прополіс, мед, вітаміни, цілющі олії та інші природні компоненти. Завдяки такій комбінації вдається досягти відмінних результатів при лікуванні засосов. «Рескінол» усуває запалення, знімає набряклість і почервоніння, відновлює і зволожує шкіру. Препарат слід наносити на «мітку» рясним шаром для отримання максимального ефекту.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ