Засос на руці, як прибрати?

Якщо певну ділянку шкіри інтенсивно поглинати губами, то в результаті відбувається пошкодження поверхневих судин і капілярів, на шкірі з'являється червонувато-бурий засос. Така «мітка» може викликати масу незручностей, особливо у разі розташування на видному місці. Безумовно, подібні синці можна замаскувати, наприклад, за допомогою тонального крему. Але якщо гематоми досить великі, то маскування не призведе до бажаного результату.

Як усунути засос на руці?
Ви виявили засос на руці, як прибрати «мітку» в домашніх умовах? Є кілька перевірених методик:
1. З огляду на, що шкіра в області рук досить щільна, вона не боїться холоду, тому найбільш доцільним способом усунення свіжих засосов є прикладання до ушкодженої ділянки шматочків льоду.
2. Також хорошим народним методом є використання звичайної столової ложки, яку попередньо слід охолодити і потім злегка помасажувати гематому.
3. Швидко позбутися засосу допомагає лужне середовище – приготуйте кашку з розведеною у воді харчової соди і втирайте суміш в травмовану ділянку шкіри.
Всі перераховані вище методики доречно використовувати при незначних засоси. Але що робити, якщо утворився досить великий засос на руці, як прибрати його, якщо народні методи вже безсилі? Для лікування значних гематом краще використовувати аптечні мазі, але який засіб є найбільш дієвим?
«Рескінол» – ефективне і швидке усунення засосов
Бальзам «Рескінол» – це унікальний препарат, що містить виключно натуральні компоненти, що дозволяють в найкоротші терміни відновити вихідну структуру шкірних покривів. Такий засіб має знеболюючу, протизапальну і пом’якшувальну дію. Наносити бальзам потрібно на «мітку» рясним шаром і повторювати процедуру 2-3 рази на день.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ